27.09.2020 | Stara smer | Kozjek, Karavanke | Slovenija | V+/IV-V | Polona Kotnik | LV | |
27.09.2020 | Kr u jo | Kozjek, Karavanke | Slovenija | VI/IV-V | Matej Artnak | LV | |
27.09.2020 | Stara smer | Kozjek, Karavanke | Slovenija | V+/IV-V | Matej Artnak | LV | |
27.09.2020 | Marandkanta | Kozjek, Karavanke | Slovenija | V/IV | Silvester Jošt | LV | |
27.09.2020 | Stara smer | Kozjek, Karavanke | Slovenija | V+/IV-V | Vasja Povše | LV | |
27.09.2020 | Marandkanta | Kozjek, Karavanke | Slovenija | V+/IV-V | Vasja Povše | LV | |
21.09.2020 | Smer mimo oken | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III-IV | David Teržan | LV | |
21.09.2020 | Smer nad breznom | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III-IV | David Teržan | LV | |
21.09.2020 | Steber | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | V-/IV,III | David Teržan | LV | |
21.09.2020 | Smer mimo oken | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III-IV | Miha Bračko - Medo | LV | |
21.09.2020 | Smer nad breznom | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III-IV | Miha Bračko - Medo | LV | |
21.09.2020 | Steber | Veliki vrh, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | V-/IV,III | Miha Bračko - Medo | LV | |
20.09.2020 | Kamin pri Durcah | Mala Raduha, vzhodna stena, Karavanke | Slovenija | V/III-IV | Marko Es - Mare | LV | |
20.09.2020 | Dorkina smer | Mala Raduha, severna stena, Karavanke | Slovenija | VI/III-IV | Marko Es - Mare | LV | |
20.09.2020 | Kamin pri Durcah | Mala Raduha, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/III-IV | Polona Kotnik | LV | |
20.09.2020 | Zagorčeva smer | Mala Raduha, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V+ (A0) | Polona Kotnik | LV | |
20.09.2020 | Avrikelj | Mrzla Gora, KSA | Slovenija | IV+, III, IV- | Gašper Knez | LV | |
19.09.2020 | Zmaj, spominska Iva Reje | Ojstrica, severna stena, Savinjske alpe | Slovenija | 7- in lažje | Matija Jošt - Matic | LV | |
19.09.2020 | Gran diedro sud | Torre Saf, Peralba , Karnijske Alpe | Italija | V/V+,VI | Katja Petrovec | LV | |
18.09.2020 | Plate | Raduha, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | V | Aljaž Stepišnik | LV | |
18.09.2020 | Plate | Mala Raduha, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/V | Polona Kotnik | LV | |
13.09.2020 | Vzhodna | Mala rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | III-IV | Luka Mokotar | LV | |
13.09.2020 | Pepi Žbaradorija | pobočja Ojstrice, Korošica,Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | 6a | Gašper Pantner | LV | |
13.09.2020 | Pepi Žbaradorija | pobočja Ojstrice, Korošica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | 6a | Iris Polutnik | LV | |
13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Marko Es - Mare | LV | |
13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Polona Kotnik | LV | |
13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Sašo Sotlar | LV | |
13.09.2020 | Debeljakova varianta Igličeve smeri | Mala Rinka, Kamniško-Savinjske alpe | Slovenija | V+ | Peter Uršič | LV | |
13.09.2020 | Čez Plošče 1 (zgornja varianta) | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Grapa | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | III/II | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Izstopna varianta | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | III | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Izstopna varianta | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | III | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Grapa | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | III/II | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Čez Plošče 1 (Zgornja varianta) | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Mimo votline | Vršiči, KSA | Slovenija | IV/III | Marjeta Brežnik - Daisy | LV | |
12.09.2020 | Hočevar-Osolnik | Vršiči, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV-/II-III | Miha Bračko - Medo | LV | |
12.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Vasja Povše | LV | |
12.09.2020 | Severni raz | Mala Mojstrovka, Julijske Alpe | Slovenija | IV/III-IV | Nika Mlinarič | LV | |
12.09.2020 | Severni raz | Mala Mojstrovka, Julijske Alpe | Slovenija | IV/III-IV | Blaž Hribar | LV | |
12.09.2020 | Steber Štajerske Rinke | Štajerska Rinka, KSA | Slovenija | IV/III - IV | Marjeta Brežnik - Daisy | LV | |
11.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Valerija Podlesnik - Lerč | LV | |
11.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Sašo Sotlar | LV | |
09.09.2020 | Ogrin-Omersa | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V- | Patricija Verdev | LV | |
06.09.2020 | Dišeče rože | Kozjek, Karavanke | Slovenija | VI+/IV-V (A0) | Marko Es - Mare | LV | |
06.09.2020 | Lamba (varianta Marandkante) | Kozjek, Karavanke | Slovenija | VI/IV-V | Marko Es - Mare | LV | |
06.09.2020 | Nežna | Vršiči, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V-/III-IV | Vasja Povše | LV | |
06.09.2020 | Zavozlana smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV+/III | Blaž Hribar | LV | |
06.09.2020 | Zavozlana smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV+/III | Nika Mlinarič | LV | |
05.09.2020 | Slovenska smer | Triglav, Julijske Alpe | Slovenija | III/II-III | Martin Reberšek - Tini | LV | |
05.09.2020 | Alle Zeit im Zenit | Planspitze, Severozahodna stena, Gesause, Xeis | Avstrija | A0 | Matija Jošt - Matic | LV | |