13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Marko Es - Mare | LV | |
13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Polona Kotnik | LV | |
13.09.2020 | Igličeva smer | Mala Rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V/IV+ | Sašo Sotlar | LV | |
13.09.2020 | Debeljakova varianta Igličeve smeri | Mala Rinka, Kamniško-Savinjske alpe | Slovenija | V+ | Peter Uršič | LV | |
13.09.2020 | Čez Plošče 1 (zgornja varianta) | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Grapa | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | III/II | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Izstopna varianta | Veliki vrh, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | III | Jure Bricl | LV | |
13.09.2020 | Izstopna varianta | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | III | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Grapa | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | III/II | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Čez Plošče 1 (Zgornja varianta) | Veliki Vrh, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Matej Artnak | LV | |
13.09.2020 | Mimo votline | Vršiči, KSA | Slovenija | IV/III | Marjeta Brežnik - Daisy | LV | |
12.09.2020 | Hočevar-Osolnik | Vršiči, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV-/II-III | Miha Bračko - Medo | LV | |
12.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Vasja Povše | LV | |
12.09.2020 | Severni raz | Mala Mojstrovka, Julijske Alpe | Slovenija | IV/III-IV | Nika Mlinarič | LV | |
12.09.2020 | Severni raz | Mala Mojstrovka, Julijske Alpe | Slovenija | IV/III-IV | Blaž Hribar | LV | |
12.09.2020 | Steber Štajerske Rinke | Štajerska Rinka, KSA | Slovenija | IV/III - IV | Marjeta Brežnik - Daisy | LV | |
11.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Valerija Podlesnik - Lerč | LV | |
11.09.2020 | Desna smer | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V+/V | Sašo Sotlar | LV | |
09.09.2020 | Ogrin-Omersa | Ojstrica, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V- | Patricija Verdev | LV | |
06.09.2020 | Dišeče rože | Kozjek, Karavanke | Slovenija | VI+/IV-V (A0) | Marko Es - Mare | LV | |
06.09.2020 | Lamba (varianta Marandkante) | Kozjek, Karavanke | Slovenija | VI/IV-V | Marko Es - Mare | LV | |
06.09.2020 | Nežna | Vršiči, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | V-/III-IV | Vasja Povše | LV | |
06.09.2020 | Zavozlana smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV+/III | Blaž Hribar | LV | |
06.09.2020 | Zavozlana smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV+/III | Nika Mlinarič | LV | |
05.09.2020 | Slovenska smer | Triglav, Julijske Alpe | Slovenija | III/II-III | Martin Reberšek - Tini | LV | |
05.09.2020 | Alle Zeit im Zenit | Planspitze, Severozahodna stena, Gesause, Xeis | Avstrija | A0 | Matija Jošt - Matic | LV | |
05.09.2020 | Slovenska smer | Triglav, Julijske Alpe | Slovenija | III/II-III | Barbara Dolar | LV | |
05.09.2020 | Violinca | Nad Šitom glava, JA | Slovenija | 6a | Erik Govejšek | LV | |
05.09.2020 | Mandolinca | Nad Šitom glava, Julijske alpe | Slovenija | 6b | Albin Simonič | LV | |
05.09.2020 | Smer mimo votline | Vršiči, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III | Miha Bračko - Medo | LV | |
05.09.2020 | Lepa smer | Vršiči, Kamniško Savinjske alpe | Slovenija | IV/III | Miha Bračko - Medo | LV | |
05.09.2020 | Aschenbrennerjeva smer | Travnik, Julijske Alpe | Slovenija | VI | Sašo Sotlar | LV | |
05.09.2020 | Gocce di Tempo | Monte Cavallo di Pontebba, Karnijske Alpe | Italija | VI/V+ | Katja Petrovec | LV | |
05.09.2020 | Zahodna zajeda | Triglav, Julijske Alpe | Slovenija | V+/IV-V | Vasja Povše | LV | |
05.09.2020 | Nova centralna smer | Velika Baba, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | IV+ | Valerija Podlesnik - Lerč | LV | |
05.09.2020 | Lepa smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Blaž Hribar | LV | |
05.09.2020 | Smer mimo votline | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Blaž Hribar | LV | |
05.09.2020 | Lepa smer | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Nika Mlinarič | LV | |
05.09.2020 | Smer mimo votline | Vršiči, Kamniško - Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Nika Mlinarič | LV | |
05.09.2020 | Violinca | Nad Šitom Glava, Julijci | Slovenija | VI+ | Marjan Hajshen | LV | |
29.08.2020 | Gamsove plate | Mrzla gora, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III | Aljaž Stepišnik | LV | |
29.08.2020 | Frenkove plate - Gamsove plati | Mrzla gora, Kamniško-Savinjske Alpe | Slovenija | IV | Marko Es - Mare | LV | |
27.08.2020 | Messner | Cima della Madona, Dolomiti | Slovenija | 5+ | Matija Jošt - Matic | LV | |
27.08.2020 | Renny e Goofix | Dente del Pescecane, Karnijske Alpe | Italija | V/IV+ | Katja Petrovec | LV | |
27.08.2020 | Črni panter | Nad Šitom glava, Julijske alpe | Slovenija | 6b/c | Albin Simonič | LV | |
26.08.2020 | Solleder - jugovzhodna stena | Sass Maor, Dolomiti | Italija | 6 | Matija Jošt - Matic | LV | |
25.08.2020 | Nordwand Timillero - Thomas | Punta Disperrazione, Dolomiti | Italija | 6- | Matija Jošt - Matic | LV | |
25.08.2020 | Stoletje | Nad Šitom glava, Julijske Alpe | Slovenija | VI-/IV | Valerija Podlesnik - Lerč | LV | |
22.08.2020 | Severovzhodni raz (Steber Štajerske rinke) | Štajerska Rinka, Kamniško Savinjske Alpe | Slovenija | IV/III-IV | Špela Povše | LV | |
22.08.2020 | Čopov steber | Triglav, Julijske Alpe | Slovenija | VI+/V-VI | Sašo Sotlar | LV | |